Kontakt
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne, akcesoria do chust i nosideł

SPACER I PODRÓŻ » Chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne, akcesoria do chust i nosideł

Wybierz bezpieczną, modną i wygodną chustę do noszenia dziecka lub szybkie i proste w zakładaniu nosidełko ergonomiczne. Noś dziecko bezpiecznie i wygodnie i uwolnij swoje ręce. Zapewnij maluchowi bliskość i wspomagaj jego rozwój dzięki korzystnej i zdrowej pozycji żabki.

 • Chusty do noszenia dziecka tkane

  Bezpieczne i wygodne tkane chusty do noszenia umożliwiają noszenie niemowlęcia w różnych pozycjach, wspomagają jego rozwój i wzmacniają poczucie bezpieczeństwa. Zapewniają maluchowi bliskość rodzica, a noszący ma wolne ręce.

 • Chusty do noszenia dziecka kółkowe

  Proste w wiązaniu, wygodne w noszeniu, idealne dla nowoczesnych rodziców kółkowe chusty do noszenia niemowlęcia. Doskonałe dla malucha i starszaka. Niezastąpione na szybkie wyjścia.

 • Chusty do noszenia dziecka elastyczne

  Chusty elastyczne są idealne dla najmłodszych maluchów. Są proste w zakładaniu, doskonałe na początek przygody z noszeniem. Umożliwiają kilkakrotne włożenie malucha do chusty i wyjęcie go bez konieczności rozwiązywania chusty.

 • Nosidełka

  Nosidełka dla niemowlaka są wygodne i bezpieczne dla dziecka, a przy tym szybkie i proste w zakładaniu. Zapewniają niemowlęciu zdrową, fizjologiczną pozycję, a rodzicowi wolne ręce.

 • Akcesoria do chust i nosideł

  Produkty pomocne przy noszeniu w chuście czy nosidle:  osłonki polarowe, saszetki na podręczne drobiazgi, lusterka do chust i nosideł, a także dodatki, dzięki którym dopasujesz nosidło do swoich potrzeb: przedłużenia pasa biodrowego, zwężenia panela Size-It, doczepki Free to Grow.

 • Powarsztatowe chusty do noszenia i nosidełka dla dzieci - wyprzedaż

Sortuj wg:
Facebook