Kontakt
Wyszukiwarka
Subskrypcja

DLA DZIECKA DO RACZKOWANIA I NAUKI CHODZENIA, BUCIKI NIEMOWLĘCE

W nauce raczkowania i samodzielnego chodzenia maluchowi pomogą akcesoria, specjalnie zaprojektowane skarpetki z bezpieczną antypoślizgową podeszwą i dedykowane raczkującym szkrabom skarpetki i rajtuzki do raczkowania. Dzieciom, które stawiają pierwsze kroki proponujemy miękkie paputki wspomagające zdrowy rozwój stópek i naturalny ruch. Na spacery z maluchem polecamy miękkie buciki dla niemowląt - wygodne i idealnie chroniące malutkie stópki.

 

 • Skarpetki z podeszwą ABS - Sterntaler

  Skarpetki z podeszwą abs dla dzieci Sterntaler to najwyższej jakości skarpetki antypoślizgowe dla dzieci, które zapewniają Twojemu maluchowi bezpieczeństwo na śliskiej podłodze i chronią stopy malca przed chłodnym podłożem.

 • Skarpetki niemowlęce z grzechotką

  Kolorowe niemowlęce skarpetki z grzechotką zachęcają dziecko do zabawy, a tym samym wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo -ruchowej. Przyjemny dźwięk dzwoneczka wydobywający się  ze skarpetki przy ruchu stópkami skutecznie przyciąga uwagę malucha i motywuje brzdąca do aktywności.

 • Skarpetki do raczkowania, rajtuzy do raczkowania

  Aby zachęcić dziecko do raczkowania warto zaopatrzeć malucha w specjalne skarpetki do raczkowania i rajtuzki. Zapewnią one dziecku stabilność nawet na śliskiej podłodze. Raczkowanie będzie dla Twojego malca dużo łatwiejsze.

 • Miękkie kapcie Paputki dla dziecka

  Miękkie, skórzane Paputki zadbają o zdrowie stóp dziecka. Wspomagają prawidłowy rozwój stóp i zapewniają maluchowi wrażenie chodzenia na boso. A jednocześnie chronią przed zimną podłogą.

 • Buciki niemowlęce

  Najlepsze buciki dla niemowląt dbają o komfort stóp Twojego malucha. Są idealne dla najmłodszych maluchów, wygodne i miękkie.

Sortuj wg:
Facebook