Kontakt
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Grzechotki, gryzaki, przytulanki,zabawki do chwytania, zawieszki zabawki

ZABAWKI I KSIĄŻKI DLA MAŁYCH DZIECI » Grzechotki, gryzaki, przytulanki,zabawki do chwytania, zawieszki zabawki

Sprawdzone pierwsze zabawki dla niemowląt wspomagają rozwój malucha, mają proste kształty i są łatwe do trzymania w rączce przez malucha. Wybierz zabawkę idealną dla Was!

 • bioserie-dumbell-rattle3a.jpg

  Grzechotki dla dzieci

  Idealne zabawki dla niemowląt to grzechotki, które wspomagają rozwój umiejętności manualnych malucha. Kształtują koordynację wzrokowo-ruchową dziecka i są doskonale dopasowane do malutkich rączek brzdąca.  

  W tej kategorii znajdziesz duży wybór doskonałej jakości grzechotek wykonanych z najlepszej jakości materiałów, sprawdzonych i bezpiecznych dla najmłodszych.

 • gryzak-bioserie-teether-star-orangea.jpg

  Gryzaki dla niemowląt

  Gryzaki są idealne dla dzieci ząbkujących - pomagają maluszkowi złagodzić ból i swędzenie dziąseł. Są doskonale dopasowane do małych rączek brzdąca i wytwarzane z bezpiecznych, sprawdzonych materiałów.

 • przytulanka-pepa-arthur-pomaranczowy.jpg

  Przytulanki dla dzieci

  Mięciutkie przytulanki dla dzieci są ulubionymi zabawkami malucha. Szkrab zabiera je ze sobą wszędzie: na spacer, do przedszkola, na wyjazd. Pomagają oswoić się z nowym miejscem. Przytulanki dla niemowląt zapewniają maluszkowi poczucie bezpieczeństwa i pomagają mu uspokoić się i zasnąć. To idealny prezent dla dziecka.  

 • Tarmosia_kontrastowa_zabawka_do_chwytania_Black_Plum.jpg

  Zabawki do chwytania

  Zabawki interaktywne i zabawki do chwytania fantastycznie stymulują rozwój umiejętności dziecka. Maluszek ćwiczy umiejętności chwytania i koordynację wzrokowo-ruchową. Design tych zabawek jest idealnie dopasowany do małych rączek dziecka.

Sortuj wg:
Facebook